Bed Bed Breakfast Table

Je hezké někdy strávit ráno v posteli.Dokonce ani vstávání na snídani není vždy žádoucí.V takových případech je v posteli snídaně.Velmi pohodlná věc, která umožňuje nejen snídani, aniž by vstala z postele, ale také pracovat, pokud si budete přát.Tato malá věc je také užitečná a vhodná pro ty, kteří jsou nuceni trávit čas v posteli.

Druh a odrůdy

Nejjednodušší snídaňový stůl v posteli je podnos na malých nohou.Možná je se stranami nebo bez nich.Po stranách samozřejmě pohodlnější vzhledem k tomu, že náhodně rozlitá kapalina nebude na posteli.

S nebo bez stran, s držadly a bez držadel - měli byste zvolit

Jak se může tato položka lišit?Přítomnost nebo absence držadel po stranách.Nejsou vůbec potřeba - můžete zvednout stůl za okraje „pultu“, ale jeho použití je ještě pohodlnější.

Stoly pro postele na snídani mohou mít různé nohy.Nejde o formu, ale o design.Některé modely se skládají.Během skladování jsou kompaktnější, což může být užitečné.Výška nohou je výškově nastavitelná.Také to není špatné - pro vysoké a nízké lidi je vhodná jiná výška stolu.

Snídaňový stůl v posteli může být pro manželskou postel

Postel pro postel je téměř vždy malá - projedna osoba.Existují však modely pro manželské postele.Pokud snídaně v posteli není jen pro milovanou osobu, ale také pro sebe - také pěkná.

Funkce

Snídaňový stůl v posteli může kromě přímé funkce umístění jídla sloužit také jako stojan pro notebook nebo se stát malým pracovním stolem.Některé modely mají na boku malou zásuvku pro vysunutí - můžete si dát ubrousky a příbory nebo pravítka na tužky na ruce - podle toho, jak budete tuto položku používat.

Dokonce i jednoduchý nábytek, jako je noční stolek na snídani, může mít mnoho druhů.

V případě potřeby lze provést úpravy s objemnými košíky po stranách.To je pravděpodobně výhodnější v případech, kdy se taková zařízení používají k péči o pacienty upoutané na lůžko nebo k organizaci jejich času: do košů můžete umístit tisk, další předměty a zařízení.

Deska stolu pro postel pro notebook se skládá ze dvou částí: jedna více, druhá méně.Velký je na jedné straně upevněn na pántech, na druhé straně má výškově nastavitelný důraz.V něm byly vytvořeny otvory - pro lepší cirkulaci vzduchu a chlazení zařízení.Menší část zůstává nehybná.Zde si můžete dát sklenici /šálek s nápojem, malou desku nebo použít jako stůl - dát notebook a pero.

Tento stolek lze také použít jako stojan pro notebook

Návrh stolu v posteli pro práciliší se pouze v tom, že v kloubové části nejsou žádné otvory.Používá se jako pracovník, zde dají knihu, zápisník atd.

Materiály

Snídaňový stůl v posteli je vyroben ze dřeva, deskových materiálů na bázi dřeva (nejčastěji malované překližky), plastu, skla, kovu (převážně malované)tenká ocel), existují také kombinované - ze dvou materiálů.Nejdražší je dřevěný podnos v posteli - dub, buk, vápno, které jsou vyřezávány z masivního dřeva - jeden kus dřeva.Ale zásobníky shromážděné z dobře vytvořených fragmentů nevypadají o nic horší, a to za cenu dvakrát až třikrát nižší.

Podnos s nohama je jiné jméno pro stolek pro servírování

Používají také jednodušší a levnější plemeno - borovice.Ale borové dřevo je velmi měkké, takže s ním musíte zacházet opatrně.Dřevěné přenosné stoly mohou být jednoduše vyleštěny a mohou být lakovány, zdobeny řezbami.Jsou vybírány podle vkusu majitelů nebo okolního prostředí.

Cenově dostupnější možnosti jsou vyrobeny z překližkové pracovní desky a dřevěného rámu.Tato varianta nevypadá horší, vejde se do jakéhokoli interiéru.

S deskou vyrobenou z překližky nebo plastu

Existují také modely ze skla a plastu.Skleněné stoly v posteli se obvykle vyrábějí v kombinaci s dřevěným rámem a nohama, najdete zde sklo + kov.Skleněné modely však nejsou tak četné, protože stále vyžadují zvláštní zacházení.

Plastové modely, možná ne tak elegantní, ale určitě praktické

Nejlevnější a zároveň nejpraktičtější jsou plastové noční stolky pro podávání snídaně v posteli..Velmi snadno se o ně starají, jsou lehké a poměrně odolné.Nohy v takových modelech jsou obvykle kovové, malované v kontrastní barvě nebo v tónu s deskou.

Není to tak velká skupina - kovové přenosné stoly v posteli.Jsou více umístěny jako částečný úvazek pro notebook, ale lze je také použít k servírování.Jsou vhodné v tom, že mají širokou škálu výškových úprav nohou.

Kovové stoly v posteli vypadají velmi moderně

Pokud si přejete, najdete bambusové stoly.Rám může být potažen rohoží, vyroben z proutí z bambusu nebo jiného ekologického materiálu.

Bambus je pro naši zemi exotický materiál, ale v posteli najdete bambusový snídaňový stůl

Pravděpodobně najdete stoly na postele a další materiály.Co se prostě nestane.Mimochodem, tvar tohoto podnosu může být nejen pravoúhlý, ale také kulatý, i když tato možnost je velmi vzácná.

Kulatý stůl na snídani v posteli

Existují ještě elegantnější modely - s řezbami, ohnutými nebo kudrnatými nohami, ale nejsou vhodné do žádného interiéru.

Výkresy a rozměry pro vlastní výrobu

Pro ty, kteří jsou alespoň trochu obeznámeni s truhlářskými nástroji, vytvořte stůl.na snídani v posteli to udělat sami není obtížné.Aby bylo vše ještě snazší, zveřejníme několik výkresů s rozměry.

Jednoduchý noční stolek pro podávání snídaně ve velké posteli

Výše ​​je uveden jednoduchý model.Nejobtížnější uzel je skládání nohou, ale můžete je učinit nehybnými - připevněte šrouby, hřebíky, podle všech pravidel truhlářství - na hroty.

Rozměry stojanu pro vlastní práci

Složitější provedení snídaňového stolu v posteli se sklopným víkem.Toto je v podstatě počítačová tabulka.V tomto provedení je schopnost měnit výšku nohou.Pro tuto funkci je nutné provést dlouhý a úzký řez v jedné z částí nohou, ve které bude výška fixována pomocí svorek.

Stůl pro podávání snídaně v posteli se zásuvkou (palcové velikosti)

Druhým způsobem, jak vyrobit výškově nastavitelné nohy, je vyvrtat několik děr v krocích po 1–11,5 cm. Zjednodušená metoda, ale změna výšky není plynulá, ale „krok za krokem“.