Dětská herna podat byt

Udržovat děti v práci na dlouhých zimních večerech není snadné.Vynikající cesta ven - domy pro děti.V nich mohou „viset“ hodiny, přeskupovat něco, přetahovat a měnit hračky.A co je nejdůležitější, jsou zaneprázdněni.

Jaké jsou dětské domy v bytě v obchodech

Pokud mluvíme o herních domech pro místnosti, pak jsou to hlavně plastové výrobky (domy) nebo látky (jedná se spíše o herní stany).Stále není příliš běžný typ - nafukovací polymerový film.Pro děti do 4–5 let je dobrá volba: je teplá (nehraje se na podlaze) a bezpečná.

Nafukovací - vynikající řešení pro kojence

Domy pro děti vyrobené z plastu jsou mnohem běžnější, často se skládají.Je-li to nutné, mohou být rozebrány na relativně malé části a skryty nebo přepraveny na jiné místo.Minimální výška je od 110 cm, maximální pro dvoupodlažní je asi 2 metry.Nejmenší plocha zabírá někde 1,2-1,3 metrů čtverečních - záleží na tloušťce stěn.Materiál - PVC.Při správné kvalitě je naprosto bezpečný (musí existovat certifikát SES).Druhy a odrůdy - moře:

  • Otevřené, například letní kuchyně nebo altán.
  • Cokna a dveře, se žaluziemi i bez nich.
  • Existují domy s verandou (plocha již může být 2-3m 2).
  • Dvoupodlažní - pod 2 metry vysoké.
Funkční dveře a okna, stejně jako skutečná, potěší děti
Velkoplošná varianta
Několik dětí může hrát najednou
Toto je skládací verze
Složitá konfigurace
Můžete si odpočinout na verandě))

Hrací domy z plastu jsou dobré, protože se snadno čistí, můžete je například bezpečně vzít s sebou do země.V zimě je to dům domácí hry, v létě venkovský dům.

Ale ne všechny pokoje mají možnost opustit dům na noc.V tomto případě bude vhodnější možnost skládání typu „stan“ (nazývají se také „herní stan“).Tkanina je přišita na rám vyrobený z pružného ocelového drátu.To vše je zkrouceno do velmi malého kruhu, který se vejde do krabice 50 x 50 x 10 cm nebo i méně - záleží na velikosti „struktury“.Instalace je ještě snazší: vyjměte ji z krabice a uvolněte ji.Při působení pružné síly se rám rozkládá a na něm se natahuje tkanina.Trvá to jen několik sekund.

I se závěsy
)
Tunel ve tvaru trupu v herním stanu
S vestibulem
S mřížkami pro osvětlení
Kempovací stan s tunelem
]
Ve formě vigvamu

Tento typ stanového domu se ještě snáze přepravuje, ale jednoduše je nemůžete nainstalovat na zem.Je vhodné vytvořit platformu desek, překližky atd., Můžete šířit starý koberec, kus linolea, koberec .... obecně je myšlenka pochopena.

Vzory jsou přibližně stejné jako na výše uvedené fotografii, ale barvy se mohou velmi lišit: u kreslených postaviček, princezny, bobule atd.

Domy pro děti s postavami svých oblíbených karikatur na zdech

Květinové bobule potěší dívky

To jsou snad všechny hotové domy pro hru, které lze vložit do bytu.Pokud zde není podkroví, platí to více pro nábytek.Existuje však řada možností pro domácí design - různé formáty, z různých materiálů.

Chatky pro děti v bytě s vlastníma rukama (foto zprávy)

Co se děje s dobrými věcmi na vlastních rukou - přizpůsobujete je tak, aby vyhovovaly vaší velikosti a potřebám.Takže u dětských domů - můžete perfektně sedět i na stacionární budovu a modely skládacích a skládacích skládek lze vyrábět poměrně levně.

Jak samostatně vybudovat podkrovní postel pro dítě, přečtěte si zde.A v tomto článku najdete popis konstrukce lůžkového vozu (s fotografiemi krok za krokem).

Ze dřeva (dřevovláknitá podšívka,GKL a překližka, stále můžete dřevotříska, OSB )

Pro toto osobní bydlení bylo místo v hale - školka je příliš malá a synové opravdu chtěli mít své vlastní"Pokoj".Bylo rozhodnuto zvýraznit dva nebo tři čtverce v rohu u dveří.Zbytky staveniště se používají pro opláštění - některé dřevovláknité desky, sádrokartony a překližky.

Do povolené oblasti jsme položili rám ze suchého dřeva 50 x 50 mm.Upevňujeme regály k podlaze a stropu pomocí rohů a hmoždinek.Mezi stojany vkládáme příčky ze stejné tyče, takže rám je „dveře“.Obecně sestavujeme rám domu.Sousední stěny jsou okamžitě opláštěny sádrokartonem.

První etapou je montáž rámu

Z desky o tloušťce 50 mm jsme vyřízli dva copánky - základnu schodů.Provádíme kroky 25 x 25 mm.Pro malé děti je obtížné vstát, ale starší bude v pořádku a po roce vyroste ten mladší.

Kosoura pro schody

Kosouru připevňujeme k podlaze a ke zdi, na podlaze navíc instalujeme výkonný blok, dobře jej upevníme.Pod kosour na zdi, také sbíráme rám (na fotografii pod ním je vidět).Položili jsme podpěry a pod kosour.Tloušťka desky je v zásadě dost pro dospělé, ale další pojištění nikomu neublíží.Současně se na vnější straně schodiště vytvoří lišta pro upevnění krytu.

Zevnitř začínáme kůži jatečně upraveného těla (používá se hlavně hyposkarton).Tato technologie je tradiční: odřízli jsme fragmenty, upevnili jsme šrouby.Střechu přikrýváme deskami (25 mm), na horní klademe překližku.

Opláštěnírám zevnitř

Začínáme opláštění schodů.Pro větší tuhost uprostřed hloubky schodů přibijeme příčnou tyč.Mělo by být ve stejné rovině s kůží.Hřebík se třemi hřebíky na každé straně, upevněte kůži nahoře (tenká dřevotříska).

Opláštění schodů

Jaký dům je bez osvětlení?Ze spínače vedle něj nakreslíme čáru, namontujeme dovnitř lampu a poté uvedeme spínač na boční stěnu schodiště.Všechny vodiče jsou v nehořlavé vlnité hadici.Nechť není moc krásná, ale bezpečná.

Jdeme na vnější kůži.Ani zde nic složitého.Hlavní věc je obvykle nabitý šroubovák.

Opláštění je dokončeno

Poté začneme sbírat zábradlí - deska 60 x 20 mm byla nejprve pískována a poté šla do akce.Rohy jsou uzavřeny dvěma deskami, dveře a okno jsou vyzdobeny.

Opláštění rohů a zábradlí

Zbývá málo věcí - založit příčky na zábradlí.A pak malovat.

Zábradlí je téměř připraveno

Nejprve se rozhodli, že zábradlí nebude příliš masivní.Pak vypadali velmi chabě a přibili příčku k okraji schodiště.Zbývá jen malovat.

Hotový dětský dům v bytě

Jak si vyrobit sportovní koutek pro děti v domě nebo bytě vlastníma rukama, čtěte zde.

Z kartonu

Není tak monumentální, ale neméně vhodný pro hraní, dům může být vyroben z kartonu.Pouze je nutné brát ne vlnitý (rychle se láme a zmačkává), ale tvrdý, do kteréhozabalte více domácích spotřebičů.

Karton z obalů, tavné lepidlo, pistole na to, svinovací metr, nůžky, lepicí páska nebo elektrická páska, nůž na ostré tapety - to jsou všechny nástroje, které jsou nezbytné pro „stavbu“

Nakreslíte projekt, uložte velikosti.Pro jedno dítě postačí plocha 1 metr čtvereční.m. to znamená, že délky stěn by měly být asi metr.Výška - nejlépe 110 cm nebo vyšší.Design je váš vlastní.Je to jednoduché: vystřihněte okenní dveře, vytvořte střechu.Všechno je připraveno.

V ideálním případě, pokud existuje krabice od ledničky nebo pračky, něco tak velkého.Pokud tomu tak není, zeptejte se svých přátel a známých.Podmínkou poskytnutí záruky na zařízení je dostupnost jeho obalu.Lidé jsou tedy nuceni ukládat krabice.Záruční doba uplyne, na kontejner dlouho zapomněli a nevyhazovali ho.Ležící, sbírající prach, a budete mít pravdu.

V takových krabicích jsou okna a dveře jednoduše proříznuty a střecha je z něčeho vytvarována.To je hotovo.

Nakreslete dveře okna

Řez.Můžete být opatrnější)))

Je lepší zkontrolovat vnitřek krabice.Jsou sešívané a mohou někde vyčnívat.Aby nedošlo k zranění dítěte, zkontrolujte vše.Rohy a spáry lepenky je nutné lepit lepicí páskou.Udržuje zdi a nebezpečné svorky budou uzavřeny.

Dům je připraven k nastěhování.

Pokud se plochá střecha nehodí, je snadné postavit sedlovou střechu z jiné krabice.Lze jej jednoduše položit na rohy stěn nebo můžete uříznout „uši“ v horní části stěny (nebodržte se, aby nedošlo ke ztrátě výšky), vytvořte štěrbiny na střeše, zašroubujte uši, ohněte a přilepte.

Dětský dům mimo krabici se sedlovou střechou

Pokud chcete více civilního vzhledu, můžete se o dekoraci postarat.Například vezměte tenkou polystyrenovou pěnu, nakrájejte na proužky a nasaďte ji.A střecha je pokryta „dlaždicemi“ - listy barevného papíru.Vypadá to hezčí.

Zdobení netrvá dlouho

Lepenkové domy pro děti mohou být pokryty látkou.Je snazší ji upevnit pomocí konzol ze stavebního sešívačky.Ukázalo se to velmi dobře.Můžete je vložit do papíru - například zbytky tapety.

Stěny pokryté tkaninou vypadají mnohem lépe

​​

Téměř plné bydlení

Další verze dvoupokojového domu pro dětské hry

Co vytvořit rám herního stanu

Ve výroběStany hlavní otázkou je, z čeho se má rám sestavit.S „stěnami“ obvykle neexistují žádné problémy - není obtížné najít kus látky, ale základem je problém.Existují dvě dobré možnosti: dřevěné a plastové trubky.Je jen na vás, který plast použijete - na pájení, lepidlo nebo na skládací armatury (nejlepší volba, ale také nejdražší).Design je na vás.Z těchto trubek můžete sestavit cokoli.

Například takový stan

Stejná konstrukce může být sestavena z tyčí.Pouze musí být zpracovány velmi dobře, takže rozhodně neexistuje žádná tříska.

Takový rám stanu lze sestavit za hodinu

Další možností je trojúhelníkový stan.Nahoře jsou pohyblivě spojeny dva obdélníkové rámy.Tato možnost je výhodná v tom, že může být složena.

Je třeba použít trojúhelníkový stan - 7 lamel

Na níže uvedené fotografii je k dispozici další verze stejného provedení v mužské verzi.Jednou z možností je „hvězdná obloha“.V husté tkanině jsou vytvořeny malé otvory, které jsou volně svázány nitěmi.Při pohledu zevnitř se klenba podobá noční obloze.

Stan s efektem hvězdné oblohy

K sestavení tohoto stanu potřebujete čtyři desky a tři dřevěné tyče.Na okrajích desek jsou vyvrtány otvory podél průměru tyčí.

Čtyři desky a tři pruty

Desky jsou spárovány s pruty ve tvaru dvou písmen „P“.Potom se okraje volnoběžné zkříží tak, aby se vytvořené otvory shodovaly.Do těchto otvorů je vložena třetí tyč.Pro spolehlivost jsou všechny spoje slepeny lepidlem na dřevo.Zbývá pouze sešít a připevnit kryt.

Připravený rám

Další možností je herní stan ve formě vigvamu.Jedná se o několik desek připojených nahoře.Aby se „žebra“ rámu nerozdělily, mohou být ovinuty 10 cm nad úrovní podlahy a další pásek připevňovat přibližně v polovině výšky.Design bude docela rigidní a vydrží nápor dětí.

Domácí hrací chata pro děti typu „wigwam“

A velmi jednoduchá bezrámová verze - povlečení nebo přehozystřední a zastrčené pod matracemi.

Velmi jednoduchá verze