Foto ploty: foto síť pro oplocení

Ploty - povinný prvek pozemků pro domácnosti, chaty nebo zahrady.Jejich vzhled bohužel není vždy šťastný.Majitelé začnou přemýšlet o tom, jak a jak ozdobit plot.Rychlým a spolehlivým způsobem, jak ozdobit jakýkoli plot, je polymerní síť s obrázkem, který je na něj nanesen.Nejčastěji se jedná o nějaký druh fotografie.Z tohoto důvodu nazývají materiál - sadu fotek pro ploty a plot - ploty pro fotografie.Myšlenka vznikla nedávno, ale stává se stále populárnější: rychle a levně ozdobte nevzhledný plot nebo zeď - komu se to nelíbí ...

Příklad instalace mřížky fotografií na plot ze síťoviny

Co je to fotografická mřížka na plotě

Tato technologie je známa již dlouhou dobu - používá se při výrobě bannerových reklam nebo pro tisk fototapet.Ale používat takové materiály k ozdobení plotů začalo nedávno.Fotografie se aplikuje buď na proužkovou látku, nebo na zesílenou PVC síťku.Těžko říci, která je lepší: můžete si vybrat podle každé situace.

V případě pletivových plotů je lepší použít spíše mřížku než tkaninu.Je „děravý“ - velikost buňky je 1 mm.Z tohoto důvodu prochází světlo a vítr.Z tohoto důvodu, pokud to vytváří další vinutí, pak nevýznamné.I sloupy instalované jednoduše do otvorů s drceným kamenem, aniž by se betonovaly, jej normálně přenesou.

Takto vypadá sada fotek pro plot

Druhou výhodou sady fotek pro plot je to, že přenáší světlo.A pokud bude váš plot na hranici se sousedem, nebude mít důvodstěžujete si, že váš plot zakrývá jeho přistání: projde dost světla.Současně velmi malá buňka výrazně snižuje viditelnost vašeho webu: pouze mřížka bez obrázku je viditelná o 35% a při použití výkresu není vidět téměř nic.I siluety se liší podle obtížnosti.

Reklamní ploty pro reklamní textil jsou dobré, pokud se rozhodnete ozdobit zadní stranu vlnitého plotu.Tmavě šedý nebo lesklý povrch nejen potěší oko.Poškozuje také nedaleké přistání: kov se zahřívá na slunci a spálí vše, co je zasazeno v okolí.V tomto případě je pronajímání na slunci zbytečné.Textura banneru s fototiskem nataženým přes takový plot bude odrážet nebo přijímat většinu slunečního tepla.V důsledku toho se kov zahřeje méně a rostliny v blízkosti plotu budou dobře růst.

Zadní strana plotu z vlnité lepenky může být navržena také s mřížkou s fotkou

Teplotní rozsah použití je od -40 ° C do + 70 ° C.Deklarovaná životnost je neomezená, záruční doba je od 5 let.Odhadovaná cena - 500 rublů /m2;800 rublů na lineární se šířkou 160 cm. Většina společností nabízí galerii obrázků, které mohou přenést do mřížky, některé mohou vytisknout libovolný obrázek.

Válcovaná mřížka na fotografie se vyvaluje v souvislé síti

Existují dvě formy uvolnění: v roli určité výšky (obvykle 160 a 180 cm) nebo plátně - fragmenty 160 x 250 cm nebo160 x 300 cm.

Jak namontovat

Metoda doporučená výrobciupevnění - zasuňte očka do těla prstenců ze síťoviny.Prostřednictvím těchto prstenů je sada fotek pro plot připojena k sloupkům.Spojovací prvky - plastové svorky, dráty, kabely, motouzy nebo podobné výrobky, pokud jsou připevněny k tyčím nebo kovovým vodítkům.

Takové prsteny jsou nainstalovány na komínku

Průchodky jsou zahrnuty, ale jsou nainstalovány sami: často musíte plátno řezat podle velikosti běhu.Proto je musíte nainstalovat již ve skutečnosti: poté, co jste vyzkoušeli a odřízli potřebný kus.

Očka se používají pro takovou instalaci

Můžete si také koupit prsteny a bloky samostatně - stojí penny, existují obchody, které prodávají nábytkové doplňky, najdete takéstavební nebo automobilové trhy, když je ukládají do stanů pro automobily, na stínící sítě.Jak nainstalovat průchodku pomocí improvizovaných nástrojů, viz video.

Plotová mřížka může být také připevněna ke dřevu.Za tímto účelem není nutné vkládat očka, můžete hřebíky přímo: použijte sponky a sešívačku na konstrukci (sejměte sponky se širokým hřbetem a z nerezové oceli, jinak budou rezavé pruhy).Druhou možností jsou hřebíky s lisovanými podložkami a s výhodou plastový (průhledný) nebo galvanizovaný kov.

Photoset na plotu z profilovaného plechu s cihlovými sloupky

Před zahájením instalace se ochranný film odstraní z sady fotek, která se přilepí na zadní stranu a může se zavěsit.Odstraněný film, mimochodem, lze použít jako obvyklepolyethylen: má dobrou kvalitu a poměrně vysokou hustotu.

Mřížka na plot - některé možnosti na fotografii

Vyberte si obrázek podle svého vkusu

Z boku to vypadá jakodřevěný, propletený břečťanem.To bude zajímavé vidět v zimě))

Kamenné zdi a růže

Foto mřížka pro plot uzavírá průhledný plot, takže je téměřneprůhledný

Můžete také zdobit dřevěné desky nebo profilované plechy

Můžete také zdobit zevnitř

)

Kresbu si můžete objednat sami: alespoň koně, alespoň hlídací psi)))

Přesně lepší než mřížka

I takovou scénu lze vytisknout