Stavíme toaletu země: projekty, kresby, velikosti

Tento článek představuje vzorky toalet země: výkresy kabin, jejich průměrné velikosti, některá doporučení pro výstavbu.Design může být odlišný: existují projekty obdélníkového, trojúhelníkového, kosočtvercového tvaru.Vyberte si tvar, pak materiál a můžete začít s výstavbou.Výkresy jsou, struktura není nejsložitější.Jen mějte na paměti, že velikosti jsou pro lidi o průměrné výšce a stavbě.Lze je snadno změnit, aniž by došlo ke změně designu.

Návrh venkovské toalety může být jednoduchý nebo složitý

Uspořádání venkovní toalety

) Nejobvyklejší možností pro venkovskou nebo zahradní toaletu je obdélníkový objekt.To je také nazýváno "ptačí budka", protože v variantě se šikmou střechou to velmi připomíná.

Návrh toalety pro chalupu vyrobenou ze dřeva „Birdhouse“ (pro zvětšení obrázku klikněte levým tlačítkem)

Na obrázku toalety zobrazené na fotografiivýše, pro dekoraci byla použita deska o tloušťce 40 mm.Konstrukce je velmi levná.Dveře mohou být vyrobeny ze stejných desek upevněných prkny nahoře, dole a šikmo.Závěsy mohou být nastaveny zevně - stodola, čímž je konstrukce navržena záměrně hrubým stylem.

Vzorky toalet země: identické výkresy,různé provedení

Navzdory skutečnosti, že budova je utilitární, lze ji v případě potřeby získat atraktivní vzhled a holubník se změní na velmi atraktivní malou budovu.Z této budovy můžete například udělat malý mlýn.

Dekorace místa se stává venkovním toaletním mlýnem - malá představivost a nevzhledná budova (pro zvětšení velikosti obrázku klikněte levým tlačítkem)

Stejný holubník, ale ze srubu - úplně jiný pohled.Vše bude vypadat obzvláště harmonicky, pokud je budova na místě postavena (nebo bude postavena) také z logu.

I ta nejjednodušší toaleta z kulatiny vypadá téměř jako exotika.Navíc může být také použit jako zimní verze (pro zvětšení velikosti obrázku, klikněte na něj levým tlačítkem)

Pro regiony, kde je dřevo luxusem, a utrácení za toaletu je iracionální, stejný designlze oříznout jiným materiálem.Například rám je opláštěn jakýmkoli listovým materiálem - překližka, dřevovláknitá deska, GVL.Na vnější stranu můžete položit dokončovací materiál - dlaždice nebo dekorativní kámen.Ještě dražší možností je opláštění vlnité lepenky.

WC v zemi vlastními rukama je vyrobeno z jakéhokoli materiálu.Toto je z vlnité lepenky (pro zvětšení velikosti obrázku klikněte na něj levým tlačítkem myši)

Toto je toaleta, kterou lze snadno postavit z cihel.Obvykle se vyrábějí z půl cihly.Ani pro nezkušeného zedníka nejsou žádné potíže.Ofsetové zdivomalta - cementový písek.

Podle stejného návrhu a výkresu je možné postavit záchod z cihel (pro zvětšení velikosti obrázku, klikněte na něj levým tlačítkem)

Postupné pokyny pro stavbu pouliční toaletyzde.

Záchod typu „Hut“ (trojúhelníkový)

Tato toaleta má tvar trojúhelníku.Boční stěny jsou současně sklonem střechy.Udělej to sám za pár hodin.Dimenzionální výkresy jsou uvedeny na obrázku níže.Úpravy mohou a měly by být provedeny v nich: všechny rozměry jsou uvedeny pro lidi průměrné postavy.

Kresba venkovského domu typu „Hut“ (pro zvětšení obrázku, klikněte na něj levým tlačítkem)

Pokud potřebujete širší dveře, nemůžete posunout základnu, kteráv tomto projektu, a tak značné, a aby dveře nestandardního tvaru - jako na obrázku vpravo.

Opláštění finálními materiály v toaletách chaty se provádí pouze vpředu a vzadu.Na boční plochy je položen střešní materiál.Můžete použít jakýkoli, ale vypadá to dobře z měkké dlaždice nebo z polymerové břidlice.

S výkresy trojúhelníkové toalety v venkovském domě je snazší stavět

Na pravé straně je bedna vyrobena z plechového střešního materiálu - používali plastovou břidlici - je různých barev, je relativně levná, namontované jednoduše - s hřebíky s těsněním.

Pokud plánujete použít měkký střešní materiál - střešní materiál, šindelenebo něco podobného, ​​udělejte bednu pevnou - z archu překližky odolné vůči vlhkosti, dřevotřískové desky, GVL.Připevňují se k rámu samořeznými šrouby, na střechu jsou položeny střešní materiály.

Pro ventilaci na toaletě a sprše na ulici, čtěte zde.V tomto článku je popsáno , jak se zbavit pachů.

Výkres WC Teremok

Tato toaleta má kosočtvercový tvar.Ve srovnání s "Hut" to trvá déle stavět, ale vzhled je více dekorativní.S vhodným designem to nezkazí krajinu.

Kresba toalety Teremok s rozměry (pro zvětšení velikosti obrázku, klikněte na ni levým tlačítkem)

Kosmická toaleta v letní chatě vypadá dobře.Venku můžete rám porazit napůl kulatým řezem malého průměru, podšívkou velké tloušťky, srubem, obyčejnou deskou.Pokud používáte desku, nehty nehrajte od sebe, ale položte ji na pár centimetrů na dno jako jedle kužel.Samozřejmě můžete postupovat od začátku do konce, ale vzhled nebude stejný ...

Druhá možnost: toaleta Teremok je vyrobena se zkosenými bočními stěnami.

WC pro venkovský dům „Teremok“ je druhým projektem s rozměry (pro zvětšení velikosti obrázku, klikněte na něj levým tlačítkem)

Hlavní úlovek v každém malém dřevěnémzáchod - dobře upevněte dveře.Rám dveří je nejvíce zatíženým dílem, zejména ze strany, kde jsou dveře připevněny.K upevnění sloupků dveří pomocí mříží rámu použijte kolíky - upevnění tak bude spolehlivé.

Foto-ilustrace: staví toaletu v zemi vlastními rukama.Výkresy jsou uvedeny výše

Z tohoto jednoduchého, obecně designu, můžete vytvořit toaletu v jakémkoli stylu.Například v holandštině.Dekorace je jednoduchá - lehký plast, na jehož vrcholu jsou charakteristické paprsky plné skvrn.Věnujte pozornost skleněným vložkám a skutečnosti, že střecha tohoto příkladu je vyrobena z polykarbonátu.Je-li polykarbonát vícevrstvý, neměl by být horký)))

WC na venkovské ulici ve formě nizozemského domu

Dokonce můžete změnit toaletu Teremok na královský kočár.To není vtip ... potvrzení na fotografii.Vše, co musíte udělat, je změnit tvar a přidat některé ozdobné prvky specifické pro kočáry.Takže si toaletu ve formě kočáru.

Pouliční toaletní vozík

Zde je několik fotografií z výrobního procesu.V původní budově byl nainstalován suchý šatník, takže budova je jednoduchá: není třeba myslet na jámu a nuance, které jsou s ní spojeny... ale takový stánek můžete přizpůsobit každému typu ...

Rám má charakteristický tvar

Vezměte prosím na vědomí, že tvar je dosažen pomocí šikmých prken a hladce zužující se dno je odpovídajícím způsobem upraveno podpěrami.

Na pódium je instalována suchá skříň.

Podlaha je sešitá krátkými deskami a poté zateplena venku.Nahoře má vozík také hladký ohyb - vystřihněte příslušné vodítka z krátkých desek, přibijte je k existujícím bočním stojanům a můžete začít obkladovat na zeď.

Obklad stěn

Uvnitř jsou také obloženy šindelem.Venku toaletního vozíku je bělená, zevnitř má dřevo přirozenou barvu.Poté zůstávají zdobení a doplňování charakteristických detailů - monogramy, malované zlatem, světla, „zlaté“ řetězy, kola.

Malování a zdobení

„Královské“ záclony a květiny)))) Byly dodány i umyvadlo a malé umyvadlo.

Vnitřní pohled na okna

Po veškerém úsilí máme nejneobvyklejší toaletu v okrese.Málokdo se může pochlubit takovou věcí ...

V kufru jsou také kufry))

Teplá toaleta

Použijte záchodse stěnou v jedné desce v létě je docela pohodlné.Ale ne všechny chaty jsou navštěvovány pouze v teplé sezóně.Pro období podzim-jaro je nutné alespoň nějaké oteplování, které zabrání průvanům.

V tomto případě se design toalety neliší.Rozměry zvyšujte pouze o 5-10 cm více: pokožka bude dvojitá - uvnitř i vně a mezi pokožku bude položen ohřívač.Dveře budou také muset být izolovány - dvojité dveře jsou pro takovou budovu příliš těžké, ale zevnitř je lze porazit kouskem linolea, dermantinu a jiného dobře omyvatelného materiálu.

Na stavbě toalety sami (s foto zprávou si můžete přečíst zde).

Kombinovaná toaleta

Druhou nejpotřebnější budovou v zemi je sprcha.A pokud ano, tak proč postavit dvě samostatné konstrukce, pokud je lze postavit pod jednou střechou.Několik kreseb venkovských toalet se sprchouself-postavený publikoval dole.

Varianta kombinované toalety pro sprchování (pro zvětšení velikosti obrázku na ni klikněte levým tlačítkem)

Druhá konstrukce toalety a sprchy je pod jednou střechou.

Vzhled a výkres toalety a sprchy pro letní dům v jedné budově (pro zvětšení obrázku klikněte levým tlačítkem)

Druh a velikost záchodu + sprchy vpředu a ze strany (pro zvětšení obrázku klikněte na něj levým tlačítkem myši)

Jak si můžete myslet, struktura je jednoduše zdvojnásobena na šířku.Pokud chcete, můžete si vytvořit svůj vlastní projekt podle svých přání a potřeb.Výkres hozblok s toaletou bude přesně takový.Možná budete muset jednu z místností trochu zvětšit.Stačí to zajistit při plánování a výrobě podpůrných konstrukcí.