Toaletní stolek se zrcadlem a podsvícením

Vytvoření útulnosti a pohodlí bydlení závisí na malých věcech.Správně vybraný nábytek je jedním z faktorů.Sada nábytku je zpravidla víceméně stejná pro všechny, ale v jednom domě jste v pohodlí, v druhém - vůbec ne.Jednou z příjemných věcí je toaletní stolek se podsvíceným zrcadlem.Jedná se o „ženský“ nábytek, díky kterému je krásná polovina lidstva trochu šťastnější.

Je to nutné nebo ne?

toaletní stolek (syn. make-up místnost, kosmetika, make-up, dámské oblečení) - není potřeba první položkamostě, ale po sledování filmu nebo co byl host, a chci představit něco takového.Chtěl bych něco chtít, ale není jisté, že je tato věc nezbytná.Řekněme jen: věc není nutná, ale užitečná.Vysvětlíme, proč je to užitečné.První věc, kterou stojí za zmínku, je to, že kosmetika a výrobky pro péči budou soustředěny na jednom místě.Již dobré.Druhý - nákup toaletního stolku sníží náklady a čas na "kosmetické poradenství".Náklady jsou sníženy, protože není třeba uchovávat duplikáty - v koupelně, na zrcadle poblížvstup, v sáčku atd.Čas se zmenšuje, protože při hledání chybějící položky nemusíte pobíhat.No, není důvod být nervózní - je to hezké, když je vše po ruce.

Existuje další bonus.Je důležité, pokud jste dříve malovali v koupelně: bude mnohem déle.A protože postupně, poblíž toaletního stolku, začnete vlasy sušit - posezení je příjemnější - pak je vana téměř „nečinná“ k radosti ostatních domácností.Existuje tedy opravdu mnoho výhod.

Formy, styly, design jsou rozmanité.Můžete si vybrat stůl pro profesionální vizážistku

Existuje však „ale“.Ne všechny ženy používají toaletní stolek.Pro některé je tato položka radost, někdo prostě „stojí“.Jak zjistit, zda potřebujete toaletní stolek se zrcadlem a podsvícením, nebo nemusíte utrácet peníze?Ve skutečnosti to není obtížné.Analyzujte své zvyky.Pokud trávíte spoustu času péčí o sebe, často provádíte procedury, rádi obdivujete svůj odraz - stačí tento kus nábytku.Vyberte si model a užijte si to.Pokud denní make-up trvá 5-10 minut, není prostě čas na další - je lepší utratit peníze za něco jiného.Užijte si více zábavy.

Druhy a odrůdy

Nestačí se rozhodnout, že potřebujete toaletní stolek se podsvíceným zrcadlem.Je také nutné zvolit design a styl.Styl je o něco jednodušší - měl by být vhodný pro životní prostředí, ale jeho design musí být promyšlen.

S nohama, bez nich, skonzoly, zásuvky

toaletní stolek může být hranatý nebo stěnový - obdélníkový.Způsobem upevnění - namontovaný nebo na konzole /stoly /nohy.Tvar pracovní desky je rovný nebo se zaoblenými stranami, zásuvky pouze pod pracovní deskou nebo po stranách.Počet zásuvek a zásuvek, jejich velikosti a umístění.Mnoho možností.Zrcadlo může být také namontováno na pracovní desku nebo může být samostatné a je připevněno ke zdi v určité výšce.Takže už máme spoustu možností.Ale to není všechno: různé šířky pracovních desek, jedno velké zrcadlo nebo tři - například toaletní stolek.Výběr je opravdu velký a výběr toaletního stolku se zrcadlem se podsvícením není tak jednoduchý.

Prvky osvětlení

Aby bylo pohodlnější se o sebe postarat, dámy upřednostňují toaletní stolek se zrcadlovým osvětlením.Před několika lety byly použity pouze a výhradně žárovky.Pro normální osvětlení (čtení - pro jasné světlo) může být nejméně tucet lamp, ale obvykle dávají 40 wattů a nic víc.Světlo je teplé, jasné, pokud jsou zdroje umístěny po stranách nebo po obvodu, je osvětlení jednotné bez stínů.

Zrcadlo pro toaletní stolek je osvětleno po stranách nebo kolem obvodu

Hladké jasné osvětlení pro líčení je dobré.V souvislosti s růstem ceny elektřiny jsou však staré žárovky všude nahrazeny úspornějšími.A tady musíte být opatrní.Hospodyně (zářivky, ale s obvyklou základnou) a některé LED lampy zkreslují vnímání barev.Pokud umístíte takové lampy na osvětlení toaletního stolku, make-up může být podivné barvy.Proto při výběru lampy věnujte pozornost teplotě žáru.Ideálně přírodní nebo teplá žlutá a ne příliš vysoký jas.

Rovněž vytvářejí podsvícení zrcadla pomocí LED pásku.Tady je princip stejný - vybíráme bílé LED diody s přirozenou záři nebo teplou žlutou.Při instalaci lišty LED nezapomeňte na potřebu odvádění tepla - během přehřívání LED rychle vyblednou.Pro lepší odvod tepla je položen kovový pás (hliník) a na něj je již nalepen pásek LED.

V obchodech se prodávají různá osvětlená zrcadla.Můžete si koupit samostatný stůl a zrcadlo s make-upem.V mnoha případech se můžete omezit na možnost kompaktní plochy.

Pokud je mezi vašimi příbuznými nebo známými domácí mistr, můžete si udělat zrcadlo pro téměř jakýkoli vkus a barvu.Podívejte se na příklad ve videu.

Rozměry toaletních stolů

Z parametrů jsou pouze dvě, které stojí za to věnovat pozornost.Toto je výška pracovní desky a její minimální šířka.Výška toaletního stolu je stanovena přibližně stejná jako výška stolu.Teoreticky by to mělo odpovídat růstu majitele.Přesto ženy tráví hodně času hledáním do zrcadla.Současně s výškou stolu musíte zvednout židli, křeslo nebo banket - záleží na tom, co plánujetedát vedle.

Boudoirův stůl - do ložnice v klasickém stylu

Určitým standardem je výška stolní desky 75 cm, ale musíte se soustředit na svou výšku.Dále určete výšku sedadla.Když žena sedí, její nohy by se měly ohýbat na kolenou v úhlu 90 ° nebo blízko této hodnotě - to je nejpohodlnější pozice.Není tedy tak těžké zvolit výšku židle nebo židle.

Stále je třeba znát minimální šířku pracovních desek.U stacionárních modelů (na nohou) je to 40-45 cm, u zavěšených - 30-35 cm. Na takovou desku se vejde hodně kosmetiky, v zásuvkách bude dostatek místa.Pokud plánujete použít část zásuvek jako komodu, je možné šířku zvětšit až na 50–55 cm. Upozorňujeme však, že i při hloubce 40 cm jsou pro kosmetiku požadovány organizátory (oddělovače prostoru).Pro ještě hlubší budou nutné stacionární děliče (z překližky nebo dřevovláknité desky), jinak bude zcela nevhodné.

Rozměry toaletního stolku se nastavují v závislosti na výšce nositele a dostupném prostoru.

Pokud je ženský stůl vybaven sklopným zrcadlem, musíte vědět, v jaké výšce by mělo být zrcadlo zavěšeno.Tento parametr také závisí na růstu.Seděla před zrcadlem, dáma by se měla dívat přibližně do středu zrcadlové plochy.V případě potřeby a v dostatečné velikosti můžete snížit okraj o 10 až 15 cm. Hlavní věc je, že je vidět koruna.

Kam dát + neobvyklé modely pro malé pokoje

Nejprve se musíte rozhodnout, kam dát toaletní stolek.Nejvícelogická a výhodná varianta - v ložnici.Zde hledáme volné místo, určete velikost.Zbytek záleží na výběru stylu a barvy.

Tradiční uspořádání

Ne každý má samostatnou ložnici.Co když budu muset spát v obývacím pokoji, který se v noci změní v ložnici?Tradiční toaletní stolek zde nebude na místě.Existuje několik možností.

Vestavěná skříň

Pokud je v místnosti velká skříň, lze jednu ze sekcí odložit stranou pro stůl, aby se vytvořila posuvná deska, zásuvky,nainstalovat zrcadlo.

Dveře mohou být posuvné

Police nad zrcadlem se používají „k určenému účelu“ - k ukládání oblečení.Pohodlná možnost.Nevyužije se však pouze spodní část.Tam bude židle /lavice, tam si můžete dát nohy.Pokud je pracovní deska stejně dlouhá jako na fotografii výše, mohou boční stěny obsadit zásuvky.Co v nich ukládat - kosmetika nebo jiné věci - záleží na přání majitelů.

Kombinováno s pracovním /počítačovým stolem

Další možností je instalace modelů se sklopným zrcadlem.Když je složený, je takový toaletní stolek podobný běžné práci nebo počítači.Mimochodem, na tom můžete pracovat.Je nutné „přinést krásu“ - víko se zvedne, objeví se zrcadlo a pod ním jsou prostory pro kosmetiku.Část může být uložena v zásuvkách pod pracovní deskou nebo na boční konzole.

Pokud sklopíte víko /zrcadlo, bude zde běžná pracovní plocha

Pro toaletuu stolu kombinovaného s počítačovým stolem by mělo být uvažováno zrcadlové osvětlení.V tomto případě se LED pásek jasně používá, takže před zakoupením je třeba zkontrolovat, zda jsou barvy správně přenášeny.

Zajímavá myšlenka

Další verze „skrytého“ toaletního stolku - část stolu se valí směrem do strany.Když je složený, vypadá tento kus nábytku jako běžná komoda.Horní řada zásuvek se valí na stranu, víko stoupá.A teď - na boku máte komodu a před sebou je plnohodnotný toaletní stolek se zrcadlem s podsvícením.Jediná věc - bude nutné zjistit, kam dát židli /banket.

Úhlové modely - maximálně využíváme prostor

Obvykle je nejobtížnější obvykle používat úhly.Zvláště pokud je to malá mezera, na jedné straně omezená dveřmi, na druhé - okno.Je těžké tu něco vyzvednout, aby bylo pohodlné i pohodlné použití.Jako možnost - dát kosmetický stůl se zrcadlem.

Rohové stoly pro kosmetiku se zrcadlem

Vezměte prosím na vědomí, že zrcadla v těchto modelech jsou obvykle namontována na pracovní desku, protože není tak snadné upevnit zrcadlo v rohu.

Druhá verze „obtížného rohu“ je v ložnici vedle okna.Často je postel postavena s hlavou stěny tak, že okno je vpravo nebo vlevo.Místnosti jsou obvykle malé a od rohu k parapetu zbývá jen velmi málo místa.Postel se pohybuje 70-80 cm. Je zde velmi málo místa a zdá se, že tam není nic kromě malého nočního stolkuřekni to.Ale ne.Bude zde také pěkný rohový dámský stůl pro kosmetiku.

Toaletní stolek se zrcadlem s úhlovým osvětlením mezi oknem a postelí

Při výběru výšky tohoto modelu byste se neměli soustředit pouze na pohodlí hostesky.Je třeba vzít v úvahu výšku parapetu.Pokud je zeď od sklonu okna do rohu velmi malá, bude většina desek pod parapetem.Výška je vybrána tak, aby doplňovací stůl nebyl vyšší než okenní parapet.Ještě jeden tip: v tomto případě je lepší použít římské záclony.Roll-up ty jsou také vhodné, ale oni opravdu nezapadají do ložnic, ale jsou dobré v pokojích pro teenagery.

Pro milovníky neobvyklého designu

Při výběru modelu věnujte pozornost skutečnosti, že při otevírání zásuvek nespočívá na topných tělesech.To je jednak nepříjemné a jednak vysoké teploty pro kosmetiku - ne příliš dobré.Možná nejlepší volbou pro tento případ jsou zásuvky pod deskou a ne na boku.Najdete toaletní stolek se zrcadlem s podsvícením, ve kterém se zásuvka neroztahuje, ale otáčí se vzhledem k jednomu z rohů (jako na fotografii nahoře).To je ještě pohodlnější, ale za předpokladu, že je na straně volný prostor.

toaletní stolek se zrcadlem se zavěšením

Běžný stůl - s nohama nebo konzolí - není příliš vhodný v tom, že se při čištění musíte ohýbat kolem podpěr.Zavěšené modely jsou v tomto smyslu výhodnější, ale mohou být namontovány na zdi pomocídobrá únosnost - z betonu, dřeva, cihel.Na oddílech jedné vrstvy sádrokartonu nebo bloků pero a pero je lepší je neinstalovat.Před zakoupením toaletního stolu namontovaného na zeď se zrcadlem s podsvícením se proto ujistěte, že zeď vydrží i zatížení.

Funkčně, pohodlně a kompaktně - modely toaletních stolů pro malé pokoje

A ještě jedna věc.K montáži budete potřebovat držáky nebo držáky a kvalitní.A nejsou levné.Navíc to vyžaduje čas na instalaci a bude nutné sledovat přiměřené zatížení - nedávejte nic zvlášť těžkého.

Závěsné stoly pro líčení pro líčení

Co tyto modely dělá dobře - dokonale se hodí do designu moderního směru.Je těžké vstoupit na dámský stůl ve stylu minimalismu a hi-tech, ale v této verzi je to velmi dobré.

Fotografické nápady, zajímavé modely

Aby bylo možné učinit konečné rozhodnutí, zda potřebujete toaletní stolek nebo ne, možná budete muset vidět svůj „vlastní“ model.S tímto jménem je obvykle spojeno něco domýšlivého, na ohýbaných nohách se vzory a obrazy.Takové modely jsou samozřejmě.Ale nejen to.Existují různé styly.Sortiment moderních je navíc mnohem větší - výrobci nábytku se také přizpůsobují obecným trendům v designu bytů a domů.Tato sekce shromáždila několik zajímavých nápadů.Některé jsou pouze v pracovní verzi, jsou k dispozici hotové fotografie.

Krabice jsou pokryty stejnou textilií jakolavice je neobvyklé řešení

V moderním stylu - jako konzole kolem zdi

Na rozdíl od běžných toaletních stolů

Na levé fotografii nejsou zásuvky vytahovací - otáčejí se kolem osy.Tento způsob otevírání šetří prostor

Vhodné i do obývacího pokoje - vypadá moderně a ne příliš soukromě

Moderní styl je jen

Jako součást

Pokud jste zvyklí malovat, když stojíte, nebo nestrávíte mnoho času, můžete si na chodbu dát stolek s make-upem

Transformační stůl: práce /oblékání

Jeden z projektů závěsného stolu pro ložnici

Hrany nemusí být rovné.Hladká zaoblenost čar je atraktivní

Make-up stůl s přestavitelnou policí

Transformovatelný toaletní stolek se zrcadlem se světlem: zvedací mechanismus pro kryt - nábytkové výtahy

Skládací postel /toaletní stolek.Tato možnost je zajímavá, ale co když někdo spí?

Nemyslete si, že kadeře a zlacení jsou povinné