Úložné systémy pro dětské hračky

Co se zdá být špatné, když děti mají spoustu hraček?A skutečnost, že jsou rozptýleni ve všech místnostech a jejich majitelé je nemají rádi, když je shromažďují.Správné skladování hraček v bytě nebo domě je klíčem k pořádku a klidu mysli (především matkám), protože i jednoduchá údržba pořádku v tomto případě je úkolem zvýšené složitosti.Může a mělo by být usnadněno.K tomu potřebujete nábytek pro dětské hračky - stojany, police nebo skříně, stejně jako slušné množství krabic, zásuvku, tašky a sáčky.

Nábytek pro skladování hraček v dětském pokoji

Je nutný nábytek do dětského pokojeod prvních dnů života.A nejčastěji se jedná o komodu a knihovnu.Teprve na počátku se zabývají ložním prádlem a dětským oblečením a hračky zabírají málo místa.Ale postupně vtipné věci - chrastítka, medvědi, auta, panenky, atd.to se zvětšuje, potřebují samostatné místo a někdy i více než jedno.

Nejvhodnější možností je stojan.Ne skříňka s dveřmi, ale police s otevřenými policemi, na kterých mohou stát zásuvky.Ukládání hraček v této podobě je optimální - a je pro dítě výhodné je rychle vyndat a vyčistit.

Nejprve si můžete koupit nebo vyrobit jeden obdélníkový regál a nejlépe s čtvercovými buňkami.Teď pochopíš, proč ...

Obdélníkový stojan se čtvercovými buňkami

Když je dítě malé, může ho položit „vleže“ - jako na fotografii, s dlouhou stranou na podlaze.Takže pro malé dítě je to výhodnější - nejprve zvládne to, co je dole, a poté se přesune na horní police.A bezpečnější - starší děti mohou používat police jako žebřík, a v této poloze nebudou stoupat vysoko))

Za pár let dítě vyroste, bude více hraček.Můžete otočit stojan a dát jej „do výšky“ a nainstalovat druhý nebo vytvořit police v prázdném prostoru.Kombinací několika stojanů různých výšek získáte úložný systém pro dětské hračky.

Do skladovacích systémů pro hračky se montují různé regály

Objemy můžete postupně zvyšovat: kupujte jeden regál nebo, jak říkali, knihovnu, pak další.Všechno kouzlo školky je, že nemusí být stejné barvy.A pokud vás to vzrušuje - namalujte je nebo vyberte neutrální barvu „pod stromeček“.

Oblíbené hračky lze ukládat do mřížky na čelní desce
)
Jen tucet kbelíků a máte originální polici na hračky
Postupně se jeden stojan promění ve stěnu s hračkami
Lepenkové krabice pokryté látkou vypadají skvěle
]
Toto je celekstěna pro dětské hračky
Různé koše - plastové nebo proutěné
Jednoduché a pohodlné a modulární systém vám umožňuje podle potřeby zvětšit velikost
Plastové komody v dětském pokoji - pohodlné a hygienické

Jak organizovat skladování hraček: nápady

Do polic můžete ukládat různé typy policboxy-boxy, do kterých se vkládají malé a málo hračky.Upozorňujeme, že dřevěné bedny (nebo z překližky, dřevotřískové desky a jiné podobné materiály) nejsou nejlepší volbou pro malé děti.Jsou příliš těžké, snaží se získat hračky, děti si často poranily prsty.Mají také tvrdé traumatické rohy, které lze samozřejmě trochu zaoblit, ale stále zůstávají tuhé.Tyto krabice jsou vhodné pro žáky.Už mají větší sílu a koordinace je lépe rozvinutá.A je lepší organizovat skladování hraček pro kojence v měkčích a méně traumatických plastových obalech /koších nebo v hustých krabicích potažených barevným papírem nebo látkou.

Je lepší nahradit těžké bedny lehkými

Není tak obtížné koupit nebo vyrobit nábytek pro zraněnou osobu, ale zvyknout dítě na umístění hraček je složitější.Pro dívky může být regál navržen jako dům.Pak se sama „obyvateli“ přesídlí a vytvoří jim podmínky.

Věšák na hračky v mateřské školce pro dívku

U chlapců tato možnost neníprojde.Obvykle mají spoustu aut a hlavním úkolem uložení chlapčenských hraček je zajistit auta.Za tímto účelem můžete vyrobit garáž na zeď.Jsou to dlouhé úzké police, na nichž je umístěna celá flotila.Dalšími možnostmi jsou průhledné kapsy na tkanině (prodávané jako systémy pro skladování obuvi) nebo police sestavené z plastových trubek.

Jak organizovat skladování automobilů (nástěnná garáž)

Chcete-li stimulovat touhu „vjíždět“ auta do garáže, můžete na podlaze značit skotskou páskou, podle které „po směně “volají na parkoviště.

Cesta na parkoviště

V zásadě lze takové kapsy použít k ukládání sbírek panenek a plyšových hraček.

Je vhodné umisťovat panenky a plyšové hračky do kapes na zdi

Pokud již na poličkách a policích v mateřské školce již není dostatek místa, je zapotřebí dalších nápadů.Kromě kapes lze pod postel nebo stůl vyrobit i velké zásuvky.

Zásuvky pod postel - nezabírají prostor a můžete tam skrýt již nudné hračky

Aby se vše uložilo ve velkých bednách, lze do malých věcí položit plast.koše.Takže vše bude rychlejší než v hromadě.

Skladování hraček musí být organizováno správně

Krabice lze instalovat do regálů nejen na policích: je možné je zavěsit.Za tímto účelem jsou v postranních stěnách vyříznuty drážky, do kterých se jednoduše vloží strany košů a košů.Můžete si vzít plastové koše (pokud najdete s dostatkemtvrdé strany) a kovové lze použít - od konfigurace skříní nebo skříní.

Jak nainstalovat hračkový koš do stojanu

Největší volné plochy v místnosti jsou stěny.Mohou být použity.Například připevněte suchý zip na zeď (boční zeď skříně, stínidlo atd.).Hněvivé hračky na zádech také šít malé kousky takové stuhy.Bude snadné je zavěsit a odstranit.A výzdoba zároveň bude rozmanitější.

Velcro je jedním z nejjednodušších způsobů, jak najít místo pro plyšové hračky.

Na zdi mohou být zavěšeny sázecí stroje z drátu nebo plastu.Mají také nádherné malé panenky, medvídky, králíčky nebo auta.

Místo květin vložte do květináčů hračky

Můžete si také půjčit nápad z kuchyně: připojte různé tašky k vodorovné trubce.Chcete-li krky ztuhnout, můžete dotáhnout obruč nebo ušit elastický drát.

Dalším nápadem pro skladování hraček ve školce jsou kapsy nebo sáčky na trubce.

Kapsy se vyrábějí také na dřevěných základnách.Lze jej vyříznout z překližky, malovat, přibíjet několik háčků, kapes a sáčků.Úložný systém mini hraček je připraven.

Jedna z možností pro kapsy na hračky

Na stěny však nelze připevnit vše.Některé věci vyžadují koše nebo krabice.Například sportovní vybavení - všechny míče, míče a jiné náboje.Jsou vhodně uloženy v zásobnících drátu.

Drátěný koš proskladování sportovního vybavení a velkých hraček

V případě potřeby mohou být koše připevněny ke stěnám a vycvičeny tak, aby zasáhly kouli do koše (daleko od rozbití předmětů a oken).

Skladování hraček z kategorie „levný a veselý“ - skládací látkové koše.Samozřejmě, že jsou levné, vypadají dobře, ale velmi rychle se zlomí.Obzvláště síťovina: hračka se zasekla, dítě ji trhlo ... díra.

Skládací látkové koše pro ukládání hraček

Bez ohledu na to, jak těžké to rodiče zkusí, děti hračky opravdu nechtějí odkládat.Spíše nechtějí.V tomto smyslu se jedná o perfektní rohož na tašky.

Rohož pro rychlé čištění

Jedná se o brilantní řešení: podél okraje kulatého koberce je našita „zeď“, podél jeho horní hrany je šňůrkakabel je nakreslen.Chcete-li odstranit hračky, jednoduše utáhněte kabel.Hrany rohože se zvednou a rohož se změní v sáček.

Snadné sestavení hraček

Poté lze tyto tašky umístit někde poblíž zdi nebo zavěsit na speciální háčky.Opravdu perfektní.

Krabičky na hraní hraček

Když se podíváte na ceny, které nejsou vůbec dětské pro roztomilé proutěné nebo plastové koše v obchodech, přemýšlíte o myšlence vyrobit si barevné krabičky na hračky podle svých představruce nejsou tak špatné.Budete potřebovat kartonové krabice vyrobené z husté (ne vlnité) lepenky, pravděpodobně z domácích spotřebičů.Můžete zkusit štěstí s přáteli: s mnoha výrobcizáruční opravy provádějte pouze při balení.Takže lidé ukládají krabice.Záruční doba již uplynula, ale zapomněli zahodit obal.Tyto krabice jsou nejlepší volbou pro děti.

Další možností je požádat v obchodních domech.Často také přijímají zboží v pevných obalech.Patří sem například plenky, ubrousky atd.

Přelepíme papírem

Z nalezených krabic jsme vyřízli víko.V bočních stěnách (úzkých) jsme vyřízli úchyty otvorů.Všechny spoje jsou uvnitř nalepeny lepicí páskou.

Odřízli jsme víko z krabice, vytvořili otvory v otvorech pro držadla

Bereme vícebarevný papír.Skvělé balení, ve kterém jsou zabaleny dárky.Je hustá, existuje velké množství různých vzorců.Můžete použít scrapbooking papír.Pokud je povrchová úprava vyrobena z papíru různých barev, nakrájíme na proužky stejné šířky, pokud vložíme jeden vzor, ​​změřte proužek podél výšky krabice.

Lepidlo na papír

Vezměte lepidlo (PVA), kartáčujte povrch krabice a začněte lepit z rohu.Snažíme se lepit bez bublin a postupně vyhlazovat papír od okraje k okraji.Položili jsme další list s mírným záznamem, ne ten předchozí.Dokud nepřilepíme všechny povrchy.

Ozdobte kotce

Když jsme se podívali na světlo, vystřihli jsme je pomocí nůžek.Aby byla hrana přesnější, přilepte kusy rukojeti tenkým proužkem papíru.Horní proužek také nakreslí proužek.

Hotová domácí krabička na hračky

Šijeme tkaninou

V tomto případě lze všechny rohy krabice slepit na obou stranách páskou - bude to trvat déle.Dále vezměte látku a vystřihněte dvě sady polotovarů podle velikosti krabičky.Jeden má přísnou velikost, plus příspěvek na švy, druhý je o 1 cm menší a také s přídavkem.K švům přidejte na každou stranu 0,5-1 cm.Obrobek můžete okamžitě odříznout pomocí kříže, ale tím je spotřeba látky vyšší - je to hospodárnější u samostatných kusů))

Vystřihneme z tkaniny dvojitou sadu obrobků a zašijeme

Díly nejprve zašijeme ve formě kříže a potom z vaku vyrobíme pytel.Zkuste na krabici.Vytáhneme jeden (větší) z vnějšku, druhý se narovná uvnitř.

Montáž

Nyní vezmeme univerzální lepidlo a lepíme tkaninu kolem spodního obvodu dovnitř a ven.Potom ji v rozích nalepte.Tkanina se tedy nebude hýbat.

Tkaninu lepíme podél okrajů krabice

Hrany obou sáčků otočíme dovnitř, krabici ručně šijeme kolem obvodu.

Šijeme horní část krabice na hračky, ořízneme kliky

Pomocí nůžek ořízneme kliky.Prostě neřežte velké kousky.Je nutné nechat asi 1 cm "přebytečné" tkáně.Zabalíme to dovnitř a lemujeme rukojeť.

​​

Rukojeť s lemem

Po dokončení kotce dostaneme hotovou krabičku na skladování hraček.

Krabice je připravena

Zdobeno samolepicí fólií