Venkovský dům: dispozice a design interiéru

Unavený z shonu města, jdeme na venkov - odpočívat.V souladu s tím by se interiéry venkovských domů a chalup měly lišit od urbanistického designu: potřebujete útulnost, pohodlí, pocit stability a spolehlivosti.

Interiér rustikálního dřevěného domu (fotogalerie)

Dřevěná móda se nedávno vrátiladoma: atmosféra v nich je úplně jiná, snadnější dýchání, lepší spánek.Kdo nevěří - zkontrolujte - požádejte o návštěvu někoho v dřevěném domě.Cítit rozdíl.Rozsviťte se a chcete mít takový dům, dokonce ani potíže s péčí o něj už nejsou tak děsivé.

Vývoj a návrh interiéru dřevěných domů - z kulatin a trámů - je jednou z nejzajímavějších a nejsložitějších oblastí: samotný strom je krásný, ale velké množství může být únavné.V některých místnostech je nutné obarvit stěny v tónech, které nejsou charakteristické pro dřevo, čímž se zředí určitá jednotnost designu stěn, stropu a podlahy.

Tmavší a světlejší odstíny - interiér je agresivnější, ale vědomě si vybral jídelnu
]
bělené dřevo - pohodlné a snadné
Světle zelená v ložnici - skvělá volba
Neobvyklé narůžovělé zbarvení stromu - pěkné
Barva se mírně liší, stejně jako nastavení, ale technika je stejná: světlý odstín kulatiny nepřitahuje pozornost
) Bělené kulatiny umožňují přenášet akcenty na nábytek a dekorace oken - záclony v tónu čalounění vytvářejí barevný bod

Jak jste si všimli, i upravené stěny mají matné barvy.Ve venkovském domě jsou všechny interiéry klidné, přispívají k relaxaci a přispívají k relaxaci.

S krbem

Chata bez krbu není charakteristická.I když malý, elektrický, ale existuje.A častěji, protože oblast obvykle umožňuje skládat plné krby.Pak jsou to oni, kdo dominují designu této místnosti.A design může být jiný - v klasickém skandinávském stylu.Mužská polovina má rád pokoje zařízené ve stylu lovecké chaty.

A pokud je krb, je pohodlnější a bezpečnější ho položit kamenem.Navíc vždy vyhrává kombinace dřeva a kamene.No, inspiruje nás to na podvědomé úrovni se smyslem pro stabilitu.Rád trávím večery v takových místnostech.

]

Různé styly a tvary krbů na fotografii jsou v interiéru psány odlišně, ale pocit pohodlí je přítomen v každémmožnost.

Rustikální styl

Rustikální styl je u dřevěného domu jen dar z nebes.Máte-li rádi interiéry "neškrobených", samozřejmě.Účelem je zdůraznit přirozenou krásu materiálů, aniž by se ukrývaly jeho nedostatky.V takovém interiéru není místo pro sádrokartony nebo lesklé stropy.V některých ohledech se to odráží ve venkovském stylu, nebo v ruštině, ale má rozdíly - zdůrazňovala brutalitu a vyčnívající přirozenou nedokonalost materiálů.

Každý ví, že dokonale ploché stromy neexistují.Je úžasné zdůraznit tónované nepravidelnosti a vybrání, která je používají jako nosné trámy stropu.Můžete ji lemovat stejnými nedokonalými deskami.Je také známo, že dřevo bez úpravy je modré a tmavší.Je to také nebojácné: v tom je také hrubá přitažlivost.Pokoj je však rozhodně šetrný k životnímu prostředí: žádná chemická impregnace.

V kombinaci s bílým rovnoměrným stropem vypadá dřevo ještě „tepleji“
Záměrná nedokonalost, hrubý nábytek - všechny znaky stylu na tváři
Povrchy jsou rovné, ale barva zůstává přirozená.Také to není špatné, souhlasím
Zde jsou relevantní pouze prvky, ale vypadá to mimořádně
)
Nosníky, sporák, nábytek jsou všechny těžké, ale přesto prostorné a světlé
)
Krb je podobnýkácení ve skále.Stylový prvek

Venkovský styl

Interiéry venkovských domů a chalup ze dřeva nebo polen ve venkovském stylu lze nazvat klasikou žánru..Prostě se mísí velmi dobře.Pro tento styl jsou charakteristické přírodní materiály, hojnost textilu, spolehlivý nábytek, jednoduché vzory, různé lampy - nástěnné a stolní.V kuchyni a jídelně, dokonce i v obývacím pokoji, může být vystaveno značné množství jídel.Jídla však nejsou náročná, ale jednoduchá a trvanlivá.

Útulný a krásný - kámen ze dřeva, krásné doplňky
)
Dřevěné sloupy - stylový designový prvek venkovského domu
Prostorná kuchyň-jídelna
Útulná kuchyň v venkovském domě je těžištěm
Známky na obličeji a lustr neovlivňuje pocity
Obývací pokoj s krbem - vypusťte zemi
Ložnice v dřevěném venkovském domě ve venkovském stylu

Ačkoli je v tomto stylu přípustné vícebarevné, nemělo by to být honosné - přírodní barvy a odstíny.Jsou obzvláště vítáni v domácích, tkaných, pletených věcech.Interiéry venkovských domů a venkovských chalup jsou obecně útulné a pohodlné.To jsou jejich hlavní rysy.

Klasikastyl

Klasika v designu a designu interiéru je vždy v trendu.Možnost win-win, která dává moderní zvuk, který může být pár drobných doteků a změn.Tento styl je také charakterizován přírodními materiály a barvami, ale vše by mělo být udržováno v barvách stejného gamutu, s některými matnými akcenty.Proto tyto interiéry nejsou „nepříjemné“ - klidné a uklidňující.

Klasický styl je charakterizován přítomností určitého střediska, okolo kterého je postaven zbytek interiéru.V jídelně je to obvykle stůl, v obývacím pokoji je sedací souprava nebo krb s křesly.Snaha o symetrii a zachování proporcí ve všem je také charakteristická: dva obrubníky na stranách dveří, symetrické a jasné uspořádání sedadel atd.Osvětlení má obvykle několik „úrovní“: obecný strop, nástěnné svítidla a lampy na stolech, stojanech atd.

Nábytek pro klasický styl je drahý a solidní, textilie je málo a také drahé.Interiéry venkovských domů a chalup lze obecně charakterizovat jako stabilita, prosperita a luxus.

Ložnice dřevěného venkovského domu zařízeného v klasickém stylu
Kuchyně v anglickém stylu je také druhem klasické
) Klasický, ale v jiné verzi
​​
Elegantní nábytek, drahé povrchové úpravy - jedenslovo
Mohou být přítomny prvky různých kultur.Základním zákonem je, že musí být zkontrolovány v čase
Pokud existují skříňky, pak drahé dřevo
Klasický obývací pokoj

Současný styl

V kombinaci s dřevěnými stěnami nejsou ani ty nejmódnější trendy tak agresivní.I když je nepravděpodobné, že by někdo myslel na vytvoření lesklého povrchu z dřevěné stěny: strom je příliš krásný na to, aby skryl svou kresbu.

A dokonce i v moderním interiéru nastavil tón kamene a dřeva tón
Některé prvky skandinávského stylu nedělají tento design nadčasovým
Minimalismus je přesto změkčen texturou dřeva
Prostorný, jasný, co dalšího je potřeba pro relaxaci
Dotek romantismu - proč nea ne?
Pevná geometrie - nikdo nepochybuje, že se jedná o moderní bydlení
]

Výše ​​uvedené interiéry venkovských domů a chalup jsou částečně skutečné, částečně projekty.Doufáme, že máte názor na styl, ve kterém chcete navrhnout své příměstské bydlení.Pokud se chystáte vyvinout sami,Důrazně doporučujeme používat program SketchUp.To vám umožní vidět svůj projekt v trojrozměrném obrazu a vyhodnotit účinek vašich nápadů.Můžete si dokonce vybrat barvy nábytku, stěn, dalších designových prvků.Neexistuje žádná fotografická přesnost, ale budete moci vyhodnotit celkový dojem.