Vyberte si chodbu na zeď

V malé předsíni nebo chodbě není vždy možné získat plnohodnotnou skříň.Ale oblečení musí někde zůstat.Nejčastěji pak na chodbu používají nástěnné závěsy.K nim si můžete vyzvednout malou poličku na boty, lavičku a noční stolek.Levná, kompaktní, funkční.

Materiály a konstrukce

Věšáky na chodbu jsou vyrobeny ze tří materiálů: dřevo, laminovaná dřevotříska, kov.Často existují kombinace: základna je dřevěná nebo z dřevotřísky a háčky a lišty jsou kovové.Háčky mohou být stále plastové, ale obvykle se vyskytují v rozpočtovém segmentu dřevotřísky.

Zařízení v malé předsíni

Pokud mluvíme o vzorech, není jich příliš mnoho.V tradiční verzi se jedná o tyč, na které jsou upevněny háčky.Soustruhy mohou být umístěny svisle nebo vodorovně.Svislé možnosti umožňují vizuálně zvýšit výšku stropu, takže je často kupují na chodbách.Horizontální jsou ale kompaktní a lze je umístit i na malou chodbu.

Vertikální

Plášť svislého věšáku je vyroben buď ze dřeva nebo dřevotřísky.Délka může být od 30-40 cm do 2 metrů.Tvar může být rovný nebo zakřivený, zaoblený.

Věšáky na zeď pro vzpřímenou chodbu

víceněkolik modelů

Možná může být vyrobena z úzkých lamel, nebo možná může být vyrobena z jednoho kusu dřevotřísky nebo několika bizarně spojených.

Nástěnný věšák do chodby z dřevotřísky

K dispozici jsou možnosti se zabudovaným zrcadlem.Věnujte pozornost šířce a umístění zrcadla.Může to být buď vpravo nebo vlevo.

Se zabudovaným zrcadlem

Barevné látky

Ramínka čalouněná kůží nebo koženkou.Vypadají v interiérech klasického směru.

Čalouněná kůže

Zřídka se vyskytuje, existují však vertikální modely kovů.To je obvykle kované.Jsou samozřejmě velmi dekorativní - práce je manuální, ale také stojí slušně.Ale od mistra si můžete objednat takovou možnost, která je pro vás ta pravá.V designu i velikosti.

Umělecké kování je velmi krásné

Pokud mluvíme o funkční části, a nikoli pouze o vnější části, přítomnost polic v horní části neublíží.Je vhodné na ně složit klobouky.Určete také počet háčků.Čím více z nich, tím lepší, ale pokud se vám model opravdu líbil a není na něm dostatek háčků, můžete nainstalovat další.

Před odjezdem do obchodu pečlivě změřte dostupné místo, určete maximální a minimální šířku.Bylo by také hezké mít představu o tom, jak vysoké tělo chcete.

Horizontální

Horizontální ramínka na chodbě nebo na chodbě jsou kompaktnější.Vizuálně „natáhnou“ zeď došířka, lze instalovat do malé zdi nebo rohu.

​​

Vodorovné závěsy na zdi v chodbě nebo na chodbě jsou kompaktnější

Jejich základna je pravoúhlá nebo složitější deska.Používá se také nábytková dřevotříska, existují kovové a kované varianty.Některé jsou blíže klasickému stylu (obvykle dřevo), jiné jsou vhodné pro chodbu v moderních stylech.

Moderní věšák na chodbu

Kovaná ramínka jsou celá kategorie.Různé úrovně výkonu, různé motivy a vzory.Pěkné.

]

Efektní adesignová ramínka

Zajímavá varianta se skládacími háčky.Jsou vyráběny buď z kovových rámů, nebo z dřevěných prken.Kolik háčků je potřeba - ohýbaných, zbytek tvoří jednu kompozici s tělem.Zajímav ...a minimalistické chodby mají exkluzivní věšáky na zeď.Do tohoto designu dobře zapadají.

Stylová ramínka na stylové chodby

Jednoduché a neobvyklé

Je to blíže k hi-tech

V moderním stylu

Z běžných materiálů vytvářejí designéři skutečně neobvyklé věci.A nápady jsou neobvyklé.V jednom jsou vysledovány některé ozvěny nějakého grafu, v druhém to vypadá jako trn nebo možná sněhová vločka.

Stylový, moderní, neobvyklý

Závěsná dekorace

Vytvářejí stylové závěsy i z vodovodních trubek.Z opravy zbývá něco?A to udělá trik.

Nyní je to určitě neobvyklé

A taková možnost.Odolejte i dobré zátěži

Můžete sloužit obyčejným věcem, abyste se zamilovali.Například věšák ve formě židle ... Svlékl se a můžete se posadit.

Jak se vám líbí závěsné křeslo?

Pro stylové a odvážné existují další „háčky“ ve formě rukou.

Zajímavý design

Pro milovníky zvířat existují věšáky s obrazem.

Věšáky s obrázkem zvířat

Nevíte, kde hned nechat poznámky?Háčky na šaty jsou skvělou volbou.

Háčky na věšáky s kolíčky na prádlo

Pro fanoušky hudby - věšák ve formě klavíru.V zásadě existují také skládací háčky, ale design všechno mění.

Piano Hanger